Wywóz odpadów

Wywóz gruzu i odpadów wszelkiego rodzaju Szczecin.

WYWÓZ ODPADÓW WSZELKIEGO RODZAJU

WYWÓZ ODPADÓW SZCZECIN ORAZ RECYKLING

Remont w domu równa się powstawaniu ogromnej ilości odpadów różnego rodzaju. Stare meble, niewykorzystane materiały, uszkodzone elementy, itp. Zazwyczaj są to rzeczy o dużych gabarytach lub mające szkodliwy wpływ na środowisko, w związku z czym nie można umieszczać ich w zwykłych pojemnikach na odpady. Konieczne staje się skorzystanie z usług profesjonalnej firmy, która zajmuje się wywozem tego rodzaju przedmiotów.

W tym miejscu zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Pragniemy zaznaczyć, że firma DROP Recykling, posiada uprawnienia do utylizacji niebezpiecznych odpadów, a wszystkie inne poddaje recyklingowi. Zajmujemy się m.in. usuwaniem azbestu na terenie województwa zachodniopomorskiego. Podajemy do wiadomości, że jesteśmy w stanie naszym Klientom wystawić „Kartę Przekazania Odpadów”. Praca którą wykonujemy, to swego rodzaju misja, mająca na uwadze troskę o środowisko naturalne.

POSIADAMY KONTENERY I POJAZDY DO WYWOZU ODPADÓW

Naszą oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm. Posiadamy na wyposażeniu kontenery o różnym przeznaczeniu i zróżnicowanej wielkości, także przemysłowe, które z powodzeniem pomieszczą duże ilości odpadów. Wywóz pozostałości po opróżnieniu placu budowy, hal produkcyjnych czy magazynów nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Dysponujemy pojazdami o dużej ładowności, przystosowanymi do wywozu odpadów w zachodniopomorskim. Ponadto zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy sprawnie i szybko wykonają każde zlecenie.

Wiemy, że oczekiwania poszczególnych Usługobiorców bywają odmienne, dlatego staramy się mieć elastyczne podejście. W przypadku niestandardowych potrzeb dotyczących naszych usług, prosimy o kontakt. Dołożymy starań, aby wspólne ustalenia były satysfakcjonujące dla każdej ze stron. Sprawa jest szczególnie ważka przy długofalowej współpracy.